NASZA OFERTA


 

SZKÓŁKA DRZEW I KRZEWÓW GUZEK w Pszczynie


OFERTA

Podane w naszym cenniku ceny hurtowe dotyczą sklepów ogrodniczych, firm zakładających ogrody/zieleń przy zakupie jednorazowym za sumę ponad 1000zł. Przy jednorazowym zakupie większych ilości hurtowych (płatnych gotówką w dniu sprzedaży i odbieranych na miejscu w szkółce własnym transportem) udzielamy ponadto następujących rabatów :

Przy zakupie jednorazowym za sumę netto przekraczającą 5000 PLN – 5%
Przy zakupie jednorazowym za sumę netto przekraczającą 10000 PLN – 10%

Wyżej wymienione upusty nie sumują się z upustami w ofercie promocyjnej.
Sprzedaży wysyłkowej nie prowadzimy.
Zastrzegamy prawo do dokonywania zmian w ofercie cenowej w trakcie trwania sezonu.

file

Oferta szkółki Wiosna 2019

Pobierz klikając w ikonkę powyżej

Drzewa liściaste i alejowe

Drzewa sprzedajemy z tzw. „gołym korzeniem” w sezonie kopania czyli od połowy października do ok. połowy kwietnia z przerwą zimową. Na życzenie klienta i za dodatkową opłatą balotujemy zamówione drzewa. Cennik balotowania znajduje się pod tabelą. Poza sezonem kopania w sprzedaży posiadamy tylko detaliczne ilości drzew w pojemnikach odpowiedniej wielkości. W tabeli drzewa z gołym korzeniem oznaczono symbolem „G”. Drzewa w pojemnikach, dostępne przez cały rok są oznaczone symbolem „C” i liczbą oznaczającą wielkość pojemnika (w litrach).

Nazwa
wysokość całkowitawysokość szczepieniapojemnikobwód pnia na wys.1 m cena detalcena hurt
Brzoza brodawkowata „Fastigiata”200-250NG6-8120,00100,00
Brzoza brodawkowata „Fastigiata”200-250NG8-10140,00120,00
Brzoza brodawkowata „Fastigiata”300-400NG16-18200,00180,00
Brzoza brodawkowata „Fastigiata”350NC11012-14190,00170,00
Brzoza brodawkowata „Schneverdinger Goldbirke”250-350150C808-10140,00120,00
Brzoza brodawkowata „Schneverdinger Goldbirke”350-400NG14-16190,00170,00
Brzoza brodawkowata „Gracillis”300250C8016-18220,00200,00
Brzoza brodawkowata „Youngii”180-250160-180C808-10190,00170,00
Brzoza brodawkowata „Youngii”180-200160-180G8-10170,00150,00
Brzoza brodawkowata „Youngii” 200-220NG6-8170,00150,00
Brzoza brodawkowata „Royal Frost300-350100-150C7010-12160,00140,00
Brzoza brodawkowata „Royal Frost”300-350100-150G16-18200,00180,00
Brzoza brodawkowata „Purpurea”400-450200C11016-18200,00180,00
Brzoza pożyteczna „Doorenbos”350-400160-180G16-18270,00250,00
Brzoza pożyteczna „Doorenbos”350-400160-180G14-16210,00190,00
Brzoza pożyteczna „Long Trunk”200-300200-220C8016-20300,00250,00
Buk zwyczajny250-350NC1108-12200,00180,00
Buk zwyczajny „Atropunicea”200-300NC8012-14220,00200,00
Buk zwyczajny „Dawyck Gold”250-300NG10-12300,00250,00
Buk zwyczajny „Dawyck Gold”300-400NC11012-14350,00300,00
Buk zwyczajny„Pendula120-150NC608-12130,00120,00
Dąb błotny200-250180C208-10180,00160,00
Dąb „Fastigiata Koster”300-400NG12-14190,00170,00
Dąb „Fastigiata Koster”300-400NC11010-14250,00220,00
Grab pospolity formowany200-300NC11012-14200,00180,00
Grab pospolity „Fastigiata”300-4001800-200G14-16220,00200,00
Grab pospolity „Fastigiata”300150C7012-14250,00220,00
Jarząb szwedzki200-250160G8-10130,00110,00
Jarząb szwedzki250-300160G12-16180,00160,00
Jarząb szwedzki350150C7010-16200,00180,00
Jarząb zwyczajny300-400160-180G12-16150,00130,00
Jarząb zwyczajny350150C7012-16180,00160,00
Jarząb zwyczajny „Pendula”200-250200C6010-16180,00160,00
Jarząb zwyczajny „Pendula”200-250200G8-10160,00140,00
Kalina koralowa "Roseum”200-300NC60-120,00100,00
Katalpa zwyczajna200-300140-160G14-16190,00170,00
Katalpa zwyczajna200-300100-150C11014-18160,00150,00
Katalpa zwyczajna "Nana"200150C11014-16250,00220,00
Katalpa zwyczajna "Nana"180-200160-180G12-14200,00180,00
Katalpa zwyczajna "Aurea"250160-180G12-14160,00150,00
Katalpa zwyczajna "Aurea"250180C7014-16250,00220,00
Kasztanowiec czerwony „Briottii”300150C7012-14200,00180,00
Kasztanowiec czerwony „Briottii”300150C7014-16220,00200,00
Kasztanowiec czerwony „Briottii”250-300150-180G10-12180,00160,00
Kasztanowiec czerwony „Briottii”250-300150-180G12-14200,00180,00
Klon jesionolistny „Aureavariegatum” 250-350150C7016-20220,00200,00
Klon jesionolistny „Flamingo”200-250150-180C11014-16200,00180,00
Klon jesionolistny „Flamingo”200-250150-180C11018-20220,00200,00
Klon jesionolistny „Flamingo”250-300180G14-16200,00180,00
Klon jesionolistny „Odessanum”200-250150C7012-16200,00180,00
Klon zwyczajny250180G10-12140,00120,00
Klon zwyczajny400-450180G14-18160,00140,00
Klon zwyczajny300200C7012-14190,00170,00
Klon zwyczajny „Crimson Gold”300-350180-200G12-14170,00150,00
Klon zwyczajny „Crimson Gold”300150-200C7012-14200,00180,00
Klon zwyczajny „Crimson King” 200-300150-180G8-10150,00130,00
Klon zwyczajny „Crimson Sentry”(kolumnowy)200-250NC808-10190,00170,00
Klon zwyczajny „Crimson Sentry”(formowany kula)250-300200-220G8-10200,00180,00
Klon zwyczajny „Crimson Sentry” (formowany kula)250-300200-220C708-10200,00220,00
Klon zwyczajny „Crimson Sentry”200-250180G-170,00150,00
Klon zwyczajny „Drummondii” 200-220150-180G8-10150,00130,00
Klon zwyczajny „Drummondii” 200-220150-180G10-12170,00150,00
Klon zwyczajny „Drummondii” 200-300150-200C8010-12190,00170,00
Klon zwyczajny „Globosum” 300220G10-12160,00140,00
Klon zwyczajny „Globosum” 300-350220-250G12-14190,00170,00
Klon zwyczajny „Globosum” 300-350220-250G14-16250,00220,00
Klon zwyczajny „Globosum” 350-400220-250G18-20400,00350,00
Klon zwyczajny „Globosum” 250-300200-220C11012-14250,00220,00
Klon zwyczajny „Golden Globe” 200-250180-200G8-10170,00150,00
Klon zwyczajny „Golden Globe” 200-250180-200C6010-12230,00200,00
Leszczyna turecka20-250100C6012-14160,00140,00
Lipa kaukaska350-400NC8016-20220,00200,00
Lipa drobnolistna250-350180G10-12160,00140,00
Lipa drobnolistna300-400150-180C7012-16190,00170,00
Lipa szerokolistna300180G10-12140,00120,00
Lipa szerokolistna350180G12-14170,00150,00
Lipa szerokolistna450-500180-200G18-20200,00180,00
Lipa szerokolistna300-400150-180C7014-16190,00170,00
Lilak pospolity „Krasawica Moskwy”150-200NG8-10150,00130,00
Lilak pospolity „Znamja Lenina”150-200NG8-10150,00130,00
Lilak pospolity „Krasawica Moskwy”150-200NC606-10160,00140,00
Lilak pospolity „Znamja Lenina”150-200NC606-10160,00140,00
Magnolia różne odmiany150-200NG-220,00200,00
Magnolia różne odmiany100-150NC40-160,00140,00
Miłorząb dwuklapowy200-250NC11012-14200,00180
Miłorząb dwuklapowy100-150NC606-10120,00100
Miłorząb dwuklapowy „Mariken”160-200150-180C606-8240,00220
Platan klonolistny250-300NG10-12150,00130,00
Platan klonolistny250-300NG12-14180,00160,00
Platan klonolistny300-400180-200C11014-16220,00200,00
Robinia biała „Umbraculifera” 250-300180-200C11014-18200,00180,00
Robinia biała „Friisia” 220150C8014-18200,00180,00
Robinia szczeciniasta 150-180140-160C7010-14170,00150,00
Robinia szczeciniasta 180-220160-180C7014-16200,00180,00
Śliwa wiśniowa „Pissardii” Pa200-250180-200G6-8120,00110,00
Śliwa wiśniowa „Pissardii” Pa200-250180-200G8-10140,00130,00
Śliwa wiśniowa „Pissardii” Pa200-250180-200C708-10200,00180,00
Tulipanowiec amerykański350-450NC11016-18250,00220,00
Wiąz górski350-450NG16-18190,00170,00
Wiąz górski400160C8016-18190,00170,00
Wiąz „Camperdownii”200180-200C7012-14220,00200,00
Wiąz „Camperdownii”200-220180-200G10-12180,00160,00
Wiśnia „Umbraculifera”250-280200-220G8-10160,00140,00
Wiśnia „Umbraculifera”250-280200-220G10-12180,00160,00
Wiśnia „Umbraculifera”250-280200-220G12-14200,00180,00
Wiśnia „Umbraculifera”200-220180-200C7010-14210,00190,00
Wiśnia piłkowana „Kanzan”250-300150-170C8012-14250,00220,00
Wiśnia piłkowana „Kanzan”300-350160-180G12-14250,00220,00
Wiśnia piłkowana „Kanzan”350200G16-18400,00350,00
Wiśnia piłkowana „Kiku Shidare”160-180160-180C608-10170,00160,00
Wiśnia piłkowana „Royal Burgundy”200-250100G10-12190,00170,00
Wiśnia piłkowana „Royal Burgundy”200-250150-200G6-8170,00150,00
Wiśnia piłkowana „Royal Burgundy”250-300100-150C11016-18250,00220,00

„N” oznacza drzewo o koronie naturalnej (szczepione nisko lub nieszczepione)
„C” oznacza drzewo w pojemniku, przekorzenione. Liczba obok to wielkość pojemnika wyrażona w litrach.
„G” oznacza drzewo z odkrytym systemem korzeniowym.
Drzewa „z gołym korzeniem” są dostępne tylko w sezonie czyli od ok. 15 października do ok. 15 kwietnia.
Istnieje możliwość przygotowania drzew alejowych z „gołym korzeniem” do sprzedaży w balotach (chusta jutowa plus siatka metalowa) za dodatkową odpłatnością:

Balot o średnicy 50 cm – 16 pln/szt.
Balot o średnicy 65 cm – 25 pln/szt.

Drzewa i krzewy iglaste

Drzewa i krzewy iglaste w pojemnikach
PojemnikWysokość (szerokość)Cena detalicznaCena hurtowa
Cis „Dovastoniana”C4050-7090,0080,00
Cis „Summergold”C4070-8090,0080,00
Cis „Hicksii”C1590-10060,0050,00
Cis „Hicksii”C50120-140180,00150,00
Cyprysik nitkowy „Aurea Nana” piennyC90200-250400,00360,00
Cyprysik nitkowy „NanaC7070-100120,00110,00
Cyprysik nitkowy „Golden Mop” C7070-100150,00130,00
Cyprysik nutkajski „Pendula” C50150-170140,00120,00
Daglezja „Fastigiata”C40100-130150,00130,00
Jałowiec łuskowaty „Holger”C530-5015,0012,00
Jałowiec chiński „Stricta”C3080-10080,0070,00
Jałowiec płożący „Limeglow”C530-4015,0012,00
Jałowiec chiński "Plumosa Aurea Nana Pa70"C530-4015,0012,00
Jodła górska „Compacta”C7080-90150,00130,00
Jodła górska „Compacta”C7090-110200,00180,00
Jodła górska „Compacta”C70120-150250,00220,00
Jodła kalifornijska „Violacea”C90300-400440,00400,00
Jodła kalifornijskaC50100-140140,00120,00
Jodła kalifornijskaC70140-180180,00150,00
Jodła kalifornijskaC110180-220180,00150,00
Jodła kaukaska „Golden Spreader”C3040-60250,00220,00
Jodła koreańskaC70160-180150,00130,00
Jodła koreańska „Silberlocke”C40100-140120,00100,00
Jodła koreańska „Silberlocke”C50150-160170,00150,00
Jodła koreańska „Silberlocke”C1100200220,00200,00
Sosna bośniackaC3460-8085,0070,00
Sosna czarna „Green Rocket”C70160-180220,00180,00
Sosna czarna „Green Rocket”C90180-200240,00200,00
Sosna czarna „Brepo” C4050-60120,00100,00
Sosna czarna „Brepo” C154095,0080,00
Sosna czarna „Brepo” PaC50120-140150,00130,00
Sosna czarna „Scholz” C3450-60120,00100,00
Sosna czarna „Spielberg” C3460-90120,00100,00
Sosna drobnokwiatowa „Glauca” C34130-150150,00130,00
Sosna górska (P. mugo pumilio) C4-30,0025,00
Sosna górska „Green Column” C4070-100140,00120,00
Sosna górska „Mops” Pa C4050-70150,00130,00
Sosna górska „Wintergold” Pa C4080-100150,00130,00
Sosna górska „Wintergold” C3440-60150,00130,00
Sosna górska „Zundert”C3470-100150,00130,00
Sosna himalajskaC90200220,00200,00
Sosna limbaC40130-150180,00160,00
Sosna pospolita „Beuvronensis”PaC70130-150200,00180,00
Sosna pospolita „Watererii”C70140-160170,00150,00
Świerk biały "Alberta Globe"C520-3040,0035,00
Świerk kłujący „Fat Albert”C30100-130140,00130,00
Świerk kłujący „Glauca Compacta”PaC70100-150220,00200,00
Świerk kłujący „Iseli Fastigiate”C40140-160130,00120,00
Świerk kłujący „Koster” C40130-150160,00140,00
Świerk kłujący „Koster”C70160-180200,00180,00
Świerk serbskiC70120-16070,0060,00
Świerk serbskiC70180-220120,00100,00
Świerk serbski "Karel"C520-3040,0035,00
Świerk zwyczajny „Inversa”C40120-160150,00130,00
Żywotnik wschodni „Aurea”C50170-190190,00170,00
Żywotnik zachodni „Golden Smaragd”C770-8035,0030,00
Żywotnik zachodni „Europe Gold”C790-11022,0020,00
Żywotnik zachodni „Europe Gold”C110200-220130,00110,00
Żywotnik zachodni „Golden Globe”C110150170,00150,00
Żywotnik zachodni „Smaragd”C1590-11025,0022,00
Żywotnik zachodni „Sunkist”C110180-200170,00150,00

Krzewy liściaste

Krzewy liściaste
PojemnikCena detalicznaCena hurtowa
Berberys pośredni „Red Jewel”C312,009,00
Berberys koreański „Red Tears”C312,009,00
Berberys thunberga „AureaC212,0010,00
Berberys thunberga „Bagatelle” C212,0010,00
Berberys thunberga „Bonanza Gold” C212,0010,00
Berberys thunberga „Golden Dream”C3, C212,0010,00
Berberys thunberga „Golden Rocket”C212,0010,00
Berberys thunberga „Golden Torch”C212,0010,00
Berberys thunberga „Kobold”C212,0010,00
Berberys thunberga „Orange Dream”C3, C212,0010,00
Berberys thunberga „Orange Rocket”C510,008,00
Berberys thunberga „Red Torch”C310,008,00
Berberys thunberga „Rose Glow”C510,008,00
Pęcherznica kalinolistna „Diabolo”C1015,0013,00
Pieris japoński „Flaming Silver”C2540,0030,00
Tawuła brzozolistna „Tor”C210,008,00