NASZA OFERTA


 

SZKÓŁKA DRZEW GUZEK w Jankowicach koło Pszczyny


OFERTA

Podane w naszym cenniku ceny hurtowe dotyczą sklepów ogrodniczych, firm zakładających ogrody/zieleń przy zakupie jednorazowym za sumę ponad 1000zł. Przy jednorazowym zakupie większych ilości hurtowych (płatnych gotówką w dniu sprzedaży i odbieranych na miejscu w szkółce własnym transportem) udzielamy ponadto następujących rabatów :

Przy zakupie jednorazowym za sumę netto przekraczającą 5000 PLN – 5%
Przy zakupie jednorazowym za sumę netto przekraczającą 10000 PLN – 10%

Wyżej wymienione upusty nie sumują się z upustami w ofercie promocyjnej.
Sprzedaży wysyłkowej nie prowadzimy.
Zastrzegamy prawo do dokonywania zmian w ofercie cenowej w trakcie trwania sezonu.

file

Oferta szkółki Jesień 2019

Pobierz klikając w ikonkę powyżej

Drzewa liściaste i alejowe

Drzewa sprzedajemy z tzw. „gołym korzeniem” w sezonie kopania czyli od połowy października do ok. połowy kwietnia z przerwą zimową. Na życzenie klienta i za dodatkową opłatą balotujemy zamówione drzewa. Cennik balotowania znajduje się pod tabelą. Poza sezonem kopania w sprzedaży posiadamy tylko detaliczne ilości drzew w pojemnikach odpowiedniej wielkości. W tabeli drzewa z gołym korzeniem oznaczono symbolem „G”. Drzewa w pojemnikach, dostępne przez cały rok są oznaczone symbolem „C” i liczbą oznaczającą wielkość pojemnika (w litrach).

Nazwa
wysokość całkowitawysokość szczepieniapojemnikobwód pnia na wys.1 m cena detalcena hurt
Aronia szczepiona pienna200160G8-10120,00100,00
Brzoza brodawkowata250NG6-890,0070,00
Brzoza brodawkowata250NG8-10120,00100,00
Brzoza brodawkowata „Fastigiata”250-300NG8-10140,00120,00
Brzoza brodawkowata „Fastigiata”250-300NG10-12160,00140,00
Brzoza brodawkowata „Fastigiata”350NC11012-14190,00170,00
Brzoza brodawkowata „Schneverdinger Goldbirke”250-350150C808-10140,00120,00
Brzoza brodawkowata „Schneverdinger Goldbirke”300NG14-16190,00170,00
Brzoza brodawkowata „Gracillis”300250C8016-18220,00200,00
Brzoza brodawkowata „Youngii”180-250160-180C808-10190,00170,00
Brzoza brodawkowata „Youngii”200180-200G8-10190,00170,00
Brzoza brodawkowata „Youngii” 250-300NG8-10170,00150,00
Brzoza brodawkowata „Youngii” 250-300NG10-12210,00190,00
Brzoza brodawkowata „Royal Frost300-350100-150C7010-12160,00140,00
Brzoza brodawkowata „Royal Frost”350-400160-180G16-18210,00190,00
Brzoza brodawkowata „Purpurea”400-450200C11016-18200,00180,00
Brzoza pożyteczna „Long Trunk”200-300200-220C8016-20300,00250,00
Buk zwyczajny250-350NC1108-12200,00180,00
Buk zwyczajny „Atropunicea”200-300NC8012-14220,00200,00
Buk zwyczajny „Dawyck Gold”250-300NG12-14300,00280,00
Buk zwyczajny „Dawyck Gold”300-400NC11010-14350,00300,00
Buk zwyczajny„Pendula120-150NC608-12130,00120,00
Czereśnia ptasia300NG12-14130,00120,00
Dąb błotny200-250180C208-10180,00160,00
Dąb błotny300NG10-12180,00160,00
Dąb błotny300NG12-14200,00180,00
Dąb „Fastigiata Koster”300-350NG8-10170,00150,00
Dąb „Fastigiata Koster”300-350NG10-12190,00170,00
Dąb „Fastigiata Koster”300-350NG12-14220,00200,00
Dąb „Fastigiata Koster”300-350NG14-16250,00220,00
Dąb „Fastigiata Koster”300-400NC11010-14250,00220,00
Jarząb szwedzki200-250160G8-10130,00110,00
Jarząb szwedzki350150C7010-16200,00180,00
Jarząb zwyczajny300-400160-180G12-14150,00130,00
Jarząb zwyczajny300-400160-180G14-16170,00150,00
Jarząb zwyczajny300-400160-180G16-18200,00180,00
Jarząb zwyczajny350150C7012-16180,00160,00
Jarząb zwyczajny350NC708-10160,00140,00
Jarząb zwyczajny „Pendula”200-250200C6010-16180,00160,00
Jarząb zwyczajny „Pendula”200-250200G8-10160,00140,00
Kalina koralowa "Roseum”200-300NC60-120,00100,00
Katalpa zwyczajna200-300140-160G14-16160,00150,00
Katalpa zwyczajna200-300100-150C11014-18180,00160,00
Katalpa zwyczajna "Nana"200150C11014-16250,00220,00
Katalpa zwyczajna "Nana"180-200160-180G12-14200,00180,00
Katalpa zwyczajna "Aurea"250160-180G12-14160,00150,00
Katalpa zwyczajna "Aurea"250180C7014-16250,00220,00
Kasztanowiec czerwony „Briottii”300150C7012-14200,00180,00
Kasztanowiec czerwony „Briottii”300150C7014-16220,00200,00
Kasztanowiec czerwony „Briottii”250-300150-180G12-14200,00180,00
Klon jesionolistny „Aureavariegatum” 250-350150C7016-20220,00200,00
Klon jesionolistny „Flamingo”200-250150-180C11014-16200,00180,00
Klon jesionolistny „Flamingo”200-250150-180C11018-20220,00200,00
Klon jesionolistny „Flamingo”250-300180G12-14200,00170,00
Klon zwyczajny250180G12-14170,00150,00
Klon zwyczajny400-450180G14-16190,00170,00
Klon zwyczajny300200C7012-14190,00170,00
Klon zwyczajny „Crimson Gold”300-350180-200G12-14180,00160,00
Klon zwyczajny „Crimson Gold”300150-200C7012-14200,00180,00
Klon zwyczajny „Crimson King” 200-300150-180G8-10150,00130,00
Klon zwyczajny „Crimson King” 250-300180-200G8-10180,00160,00
Klon zwyczajny „Crimson Sentry”(kolumnowy)200-250NC808-10190,00170,00
Klon zwyczajny „Crimson Sentry”(formowany kula)250-300200-220G8-10200,00180,00
Klon zwyczajny „Crimson Sentry” (formowany kula)250-300200-220C708-10200,00220,00
Klon zwyczajny „Drummondii” 200-220150-160G8-10160,00140,00
Klon zwyczajny „Drummondii” 250-300180-200G10-12190,00170,00
Klon zwyczajny „Drummondii” 200-300150-200C8010-12190,00170,00
Klon zwyczajny „Globosum” 250-300200-220G10-12160,00140,00
Klon zwyczajny „Globosum” 250-300200-220G12-14190,00170,00
Klon zwyczajny „Globosum” 250-300200-220G14-16250,00220,00
Klon zwyczajny „Globosum” 250-300200-220G16-18400,00350,00
Klon zwyczajny „Globosum” 300-350220-250G22-24650,00550,00
Klon zwyczajny „Globosum” 250-300200-220C11012-14250,00220,00
Klon zwyczajny „Golden Globe” 200160-180G8-10180,00160,00
Klon zwyczajny „Golden Globe” 180140-160G8-10160,00140,00
Klon zwyczajny „Golden Globe” 200-250180-200C6010-12230,00200,00
Leszczyna turecka200-250100C6012-14180,00170,00
Leszczyna turecka250100G12-14180,00160,00
Lipa kaukaska350-400NC8016-20220,00200,00
Lipa drobnolistna250180G8-10150,00130,00
Lipa drobnolistna300-400150-180C7012-16190,00170,00
Lipa szerokolistna300180G10-12140,00120,00
Lipa szerokolistna300180G10-12140,00120,00
Lipa szerokolistna350180G12-14170,00150,00
Lipa szerokolistna350180G14-16190,00170,00
Lipa szerokolistna300-400150-180C7014-16190,00170,00
Lilak pospolity „Krasawica Moskwy”120NG-70,0060,00
Lilak pospolity „Mme Lemoine”120NG-70,0060,00
Lilak pospolity „Znamja Lenina”120NG-70,0060,00
Lilak pospolity „Krasawica Moskwy”150-200NG8-10150,00130,00
Lilak pospolity „Znamja Lenina”150-200NG8-10150,00130,00
Lilak pospolity „Krasawica Moskwy”150-200NC606-10160,00140,00
Lilak pospolity „Znamja Lenina”150-200NC606-10160,00140,00
Magnolia różne odmiany150-200NG-220,00200,00
Magnolia różne odmiany100-150NC40-160,00140,00
Miłorząb dwuklapowy200-250NC11012-14200,00180
Miłorząb dwuklapowy100-150NC606-10120,00100
Miłorząb dwuklapowy „Mariken”160-200150-180C606-8240,00220
Platan klonolistny250-300NG8-10140,00120,00
Platan klonolistny250-300NG10-12160,00140,00
Platan klonolistny300-400180-200C11014-16220,00200,00
Robinia biała „Umbraculifera” 250-300180-200C11014-18200,00180,00
Robinia biała „Friisia” 220150C8014-18200,00180,00
Robinia szczeciniasta 150-180140-160C7010-14170,00150,00
Robinia szczeciniasta 180-220160-180C7014-16200,00180,00
Śliwa wiśniowa „Pissardii” Pa250180-200G8-10160,00150,00
Śliwa wiśniowa „Pissardii” Pa250180-200G10-12200,00180,00
Śliwa wiśniowa „Pissardii” Pa200-250180-200C708-10200,00180,00
Tulipanowiec amerykański350-450NC11016-18250,00220,00
Wiąz górski350-450NG16-18190,00170,00
Wiąz górski400160C8016-18190,00170,00
Wiąz „Camperdownii”200180-200C7012-14220,00200,00
Wiąz „Camperdownii”200-220180-200G10-12180,00160,00
Wiąz „Camperdownii”200-220180-200G12-14220,00200,00
Wiśnia „Umbraculifera”250-280200-220G8-10160,00140,00
Wiśnia „Umbraculifera”250-280200-220G8-10160,00140,00
Wiśnia „Umbraculifera”250-280200-220G10-12180,00160,00
Wiśnia „Umbraculifera”250-280200-220G12-14200,00180,00
Wiśnia „Umbraculifera”250-280200-220G14-16250,00220,00
Wiśnia „Umbraculifera”200-220180-200C7010-14210,00190,00
Wiśnia piłkowana „Kiku Shidare”160-180160-180C608-10170,00160,00

„N” oznacza drzewo o koronie naturalnej (szczepione nisko lub nieszczepione)
„C” oznacza drzewo w pojemniku, przekorzenione. Liczba obok to wielkość pojemnika wyrażona w litrach.
„G” oznacza drzewo z odkrytym systemem korzeniowym.
Drzewa „z gołym korzeniem” są dostępne tylko w sezonie czyli od ok. 15 października do ok. 15 kwietnia.
Istnieje możliwość przygotowania drzew alejowych z „gołym korzeniem” do sprzedaży w balotach (chusta jutowa plus siatka metalowa) za dodatkową odpłatnością:

Balot o średnicy 50 cm – 16 pln/szt.
Balot o średnicy 65 cm – 25 pln/szt.

Drzewa i krzewy iglaste

Drzewa i krzewy iglaste w pojemnikach
PojemnikWysokość (szerokość)Cena detalicznaCena hurtowa
cis "Aurea Fastigiata"C330-4018,0015,00
Cis „Dovastoniana”C4050-7090,0080,00
Cis „Dovastoniana” formowanyC4050-70110,0095,00
Cis „Summergold”C4070-8090,0080,00
Cis „Hicksii”C1590-10060,0050,00
Cis „Hicksii”C50120-140180,00150,00
Cyprysik nitkowy „Aurea Nana” piennyC90200-250400,00360,00
Cyprysik nitkowy „Nana"C7070-100140,00120,00
Cyprysik nitkowy „Golden Mop” C7070-100170,00150,00
Cyprysik nutkajski „Pendula” C50150-170140,00120,00
Daglezja „Fastigiata”C40100-130150,00130,00
Jałowiec łuskowaty „Holger”C530-5015,0012,00
Jałowiec chiński „Stricta”C3080-100100,0080,00
Jałowiec chiński „Stricta”C30100-120110,0090,00
Jałowiec płożący „Limeglow”C530-4015,0012,00
Jałowiec chiński "Plumosa Aurea Nana Pa70"C530-40140,00120,00
Jałowiec skalny „Blue Arrow”C12120-16040,0030,00
Jodła Arnolda „Jan Paweł II”C40100-120150,00130,00
Jodła górska „Compacta”C7080-90150,00130,00
Jodła górska „Compacta”C7090-110200,00180,00
Jodła górska „Compacta”C70120-150250,00220,00
Jodła kalifornijska „Violacea”C90250-300240,00200,00
Jodła kalifornijska „Violacea”C90300-400440,00400,00
Jodła kalifornijskaC50100-140140,00120,00
Jodła kalifornijskaC70140-180180,00150,00
Jodła kalifornijskaC110180-220260,00220,00
Jodła kaukaska „Golden Spreader”C3040-60250,00220,00
Jodła koreańskaC70160-180150,00130,00
Jodła koreańska „Silberlocke”C40100-140150,00120,00
Jodła koreańska „Silberlocke”C50150-160170,00150,00
Jodła koreańska „Silberlocke”C110200220,00200,00
Jodła szlachetna „Glauca”C70160-170200,00180,00
Sosna bośniackaC3480-100105,0090,00
Sosna czarna „Green Rocket”C50140-160220,00180,00
Sosna czarna „Green Rocket”C70160-180250,00220,00
Sosna czarna „Green Rocket”C90180-200320,00280,00
Sosna czarna „Green Rocket”C110250-300400,00350,00
Sosna czarna „Brepo” C4050-60120,00100,00
Sosna czarna „Brepo” C154095,0080,00
Sosna czarna „Brepo” PaC50120-140150,00130,00
Sosna czarna „Brepo” PaC50120-140170,00150,00
Sosna czarna „Scholz” C3450-60120,00100,00
Sosna czarna „Spielberg” C3460-90120,00100,00
Sosna drobnokwiatowa „Glauca” C34130-150150,00130,00
Sosna górska (P. mugo pumilio) C5-40,0030,00
Sosna górska (P. mugo pumilio) C125070,0060,00
Sosna górska „Green Column” C4060-80120,00100,00
Sosna górska „Green Column” C40100160,00140,00
Sosna górska „Mops” Pa C4050-70150,00130,00
Sosna górska „Wintergold” Pa C4080-100160,00140,00
Sosna górska „Wintergold” C4050-60150,00130,00
Sosna górska „Zundert”C4060-70150,00130,00
Sosna himalajskaC90200220,00200,00
Sosna limbaC70130-140180,00160,00
Sosna limbaC110150-180230,00200,00
Sosna pospolita „Aurea”C40100-120190,00170,00
Sosna pospolita „Fastigiata”C40120-140200,00180,00
Sosna pospolita „Beuvronensis”PaC70130-150200,00180,00
Sosna pospolita „Watererii”C70140-160170,00150,00
Sosna pospolita „Watererii”PaC70130-150170,00150,00
Świerk biały "Alberta Globe"C520-3040,0035,00
Świerk biały „Conica”C40160-180120,00100,00
Świerk kłujący „Fat Albert”C30100-130140,00130,00
Świerk kłujący „Glauca Compacta”PaC70100-150220,00200,00
Świerk kłujący „Iseli Fastigiate”C40140-160180,00160,00
Świerk kłujący „Iseli Fastigiate”balot140-160210,00190,00
Świerk kłujący „Koster”C40100140,00120,00
Świerk kłujący „Koster” C40130-150160,00140,00
Świerk kłujący „Koster”C70160-180200,00180,00
Świerk serbskiC70120-16070,0060,00
Świerk serbskiC70180-220120,00100,00
Świerk serbski "Karel"C520-3040,0035,00
Świerk serbski "Pendula"C40100-120160,00140,00
Świerk zwyczajny „Inversa”C40120-160150,00130,00
Żywotnik olbrzymi "Kórnik III"C80180180,00160,00
Żywotnik wschodni „Aurea”C50170-190190,00170,00
Żywotnik zachodni „Golden Smaragd”C770-8035,0030,00
Żywotnik zachodni „Europe Gold”C1580-10030,0025,00
Żywotnik zachodni „Europe Gold”C15110-13040,0035,00
Żywotnik zachodni „Europe Gold”C110200-220130,00110,00
Żywotnik zachodni „Golden Globe”C110150170,00150,00
Żywotnik zachodni „Golden Globe”C1540-5040,0030,00
Żywotnik zachodni „Smaragd”C1590-11030,0025,00
Żywotnik zachodni „Smaragd”C570-8025,0020,00
Żywotnik zachodni „Sunkist”C110180-200170,00150,00
Żywotnik zachodni „Umbraculifera”C1540-5040,0030,00

Krzewy liściaste

Krzewy liściaste
PojemnikCena detalicznaCena hurtowa
Berberys thunberga „Atropurpurea Nana”C29,007,00
Berberys thunberga „AureaC212,0010,00
Berberys thunberga „Bagatelle” C212,0010,00
Berberys thunberga „Bonanza Gold” C212,0010,00
Berberys thunberga „Golden Rocket”C212,0010,00
Berberys thunberga „Golden Torch”C212,0010,00
Berberys thunberga „Red Torch”C310,008,00
Pęcherznica kalinolistna „Diabolo”C1015,0013,00
Pieris japoński „Flaming Silver”C2540,0030,00
Tawuła brzozolistna „Tor”C210,008,00
OFERTA MIESIĄCA!Marzec

Roślina miesiąca: Klon zwyczajny

100zł zamiast 120zł! 

120zł zamiast 140! 

(ceny hurt)

zobacz promocję
OFERTA MIESIĄCA!Marzec

Roślina miesiąca: Klon zwyczajny

100zł zamiast 120zł! 

120zł zamiast 140! 

(ceny hurt)

zobacz promocję
OFERTA MIESIĄCA!Marzec

Roślina miesiąca: Klon zwyczajny

100zł zamiast 120zł! 

120zł zamiast 140! 

(ceny hurt)

zobacz promocję
OFERTA MIESIĄCA!Marzec

Roślina miesiąca: Klon zwyczajny

100zł zamiast 120zł! 

120zł zamiast 140! 

(ceny hurt)

zobacz promocję